
$18,855.00
Additional information
| Decimal Diameter | 0.1575 |
|---|---|
| Tool Type & Size No. | Radius End |
| Tool Diameter (mm) | 4 mm |
| Shank Diameter | 3 mm |
| Flute Length | 12.7 mm |
| Overall Length | 38 mm |
| Shank Type | B |
| Old Part Number | 60173 |
| Cut Style | Single Cut |
| Weight | 0.01 lbs |

$18,855.00
| Decimal Diameter | 0.1575 |
|---|---|
| Tool Type & Size No. | Radius End |
| Tool Diameter (mm) | 4 mm |
| Shank Diameter | 3 mm |
| Flute Length | 12.7 mm |
| Overall Length | 38 mm |
| Shank Type | B |
| Old Part Number | 60173 |
| Cut Style | Single Cut |
| Weight | 0.01 lbs |