
$12,735.00
Additional information
| Decimal Diameter | 0.2480 |
|---|---|
| Tool Type & Size No. | End Cutting |
| Tool Diameter (mm) | 6.3 mm |
| Shank Diameter | 3 mm |
| Flute Length | 5 mm |
| Overall Length | 43 mm |
| Shank Type | C |
| Old Part Number | 60128 |
| Cut Style | Single Cut |
| Weight | 0.02 lbs |

$12,735.00
| Decimal Diameter | 0.2480 |
|---|---|
| Tool Type & Size No. | End Cutting |
| Tool Diameter (mm) | 6.3 mm |
| Shank Diameter | 3 mm |
| Flute Length | 5 mm |
| Overall Length | 43 mm |
| Shank Type | C |
| Old Part Number | 60128 |
| Cut Style | Single Cut |
| Weight | 0.02 lbs |