
$31.10
Additional information
| Decimal Diameter | 0.2362 |
|---|---|
| Tool Diameter (mm) | 6 mm |
| Angle | 90° |
| Shank Diameter | 6 mm |
| Overall Length | 152 mm |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40683 |
| Weight | 0.34 lbs |

$31.10
| Decimal Diameter | 0.2362 |
|---|---|
| Tool Diameter (mm) | 6 mm |
| Angle | 90° |
| Shank Diameter | 6 mm |
| Overall Length | 152 mm |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40683 |
| Weight | 0.34 lbs |