
$59.71
Additional information
| Decimal Diameter | 0.3937 |
|---|---|
| Tool Diameter (mm) | 10 mm |
| Angle | 90° |
| Shank Diameter | 10 mm |
| Overall Length | 152 mm |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40687 |
| Weight | 0.34 lbs |

$59.71
| Decimal Diameter | 0.3937 |
|---|---|
| Tool Diameter (mm) | 10 mm |
| Angle | 90° |
| Shank Diameter | 10 mm |
| Overall Length | 152 mm |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40687 |
| Weight | 0.34 lbs |