
$88.56
Additional information
| Decimal Diameter | 0.5000 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 1/2 in |
| Angle | 120° |
| Shank Diameter | 1/2 in |
| Overall Length | 6 in |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40798 |
| Weight | 0.34 lbs |

$88.56
| Decimal Diameter | 0.5000 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 1/2 in |
| Angle | 120° |
| Shank Diameter | 1/2 in |
| Overall Length | 6 in |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40798 |
| Weight | 0.34 lbs |