
$42.33
Additional information
| Decimal Diameter | 0.3125 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 5/16 in |
| Angle | 120° |
| Shank Diameter | 5/16 in |
| Overall Length | 6 in |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40794 |
| Weight | 0.34 lbs |

$42.33
| Decimal Diameter | 0.3125 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 5/16 in |
| Angle | 120° |
| Shank Diameter | 5/16 in |
| Overall Length | 6 in |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40794 |
| Weight | 0.34 lbs |