
$55.67
Additional information
| Decimal Diameter | 0.3750 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 3/8 in |
| Angle | 90° |
| Shank Diameter | 3/8 in |
| Overall Length | 6 in |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40222 |
| Weight | 0.34 lbs |

$55.67
| Decimal Diameter | 0.3750 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 3/8 in |
| Angle | 90° |
| Shank Diameter | 3/8 in |
| Overall Length | 6 in |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40222 |
| Weight | 0.34 lbs |