
$13.17
Additional information
| Decimal Diameter | 0.1250 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 1/8 in |
| Angle | 90° |
| Shank Diameter | 1/8 in |
| Overall Length | 1-1/2 in |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40201 |
| Weight | 0.08 lbs |

$13.17
| Decimal Diameter | 0.1250 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 1/8 in |
| Angle | 90° |
| Shank Diameter | 1/8 in |
| Overall Length | 1-1/2 in |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40201 |
| Weight | 0.08 lbs |