
$42.33
Additional information
| Decimal Diameter | 0.3150 |
|---|---|
| Tool Diameter (mm) | 8 mm |
| Angle | 90° |
| Shank Diameter | 8 mm |
| Overall Length | 152 mm |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40685 |
| Weight | 0.34 lbs |

$42.33
| Decimal Diameter | 0.3150 |
|---|---|
| Tool Diameter (mm) | 8 mm |
| Angle | 90° |
| Shank Diameter | 8 mm |
| Overall Length | 152 mm |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40685 |
| Weight | 0.34 lbs |