
$88.56
Additional information
| Decimal Diameter | 0.4724 |
|---|---|
| Tool Diameter (mm) | 12 mm |
| Angle | 120° |
| Shank Diameter | 12 mm |
| Overall Length | 152 mm |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40838 |
| Weight | 0.34 lbs |

$88.56
| Decimal Diameter | 0.4724 |
|---|---|
| Tool Diameter (mm) | 12 mm |
| Angle | 120° |
| Shank Diameter | 12 mm |
| Overall Length | 152 mm |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40838 |
| Weight | 0.34 lbs |