
$31.10
Additional information
| Decimal Diameter | 0.2500 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 1/4 in |
| Angle | 90° |
| Shank Diameter | 1/4 in |
| Overall Length | 6 in |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40210 |
| Weight | 0.34 lbs |

$31.10
| Decimal Diameter | 0.2500 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 1/4 in |
| Angle | 90° |
| Shank Diameter | 1/4 in |
| Overall Length | 6 in |
| Shank Type | Plain |
| Old Part Number | 40210 |
| Weight | 0.34 lbs |