
$6.38
Additional information
| Decimal Diameter | 0.0938 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 3/32 in |
| Tool Type & Size No. | Plain End |
| Shank Diameter | 1/8 in |
| Flute Length | 1/8 in |
| Overall Length | 1-1/2 in |
| Shank Type | A |
| Old Part Number | 36041 |
| Cut Style | Single Cut |
| Weight | 0.1 lbs |

$6.38
| Decimal Diameter | 0.0938 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 3/32 in |
| Tool Type & Size No. | Plain End |
| Shank Diameter | 1/8 in |
| Flute Length | 1/8 in |
| Overall Length | 1-1/2 in |
| Shank Type | A |
| Old Part Number | 36041 |
| Cut Style | Single Cut |
| Weight | 0.1 lbs |