
$18.25
Additional information
| Decimal Diameter | 0.2500 |
|---|---|
| Fractional Diameter | 1/4 in |
| Tool Type & Size No. | Radius End |
| Shank Diameter | 1/4 in |
| Flute Length | 5/8 in |
| Overall Length | 6-5/8 in |
| Shank Type | C |
| Old Part Number | 34807 |
| Cut Style | Single Cut |
| Weight | 0.09 lbs |
