
$14.41
Additional information
| Decimal Diameter | 0.1181 |
|---|---|
| Tool Type & Size No. | Radius End |
| Tool Diameter (mm) | 3 mm |
| Shank Diameter | 6 mm |
| Flute Length | 13 mm |
| Overall Length | 50 mm |
| Shank Type | A |
| Old Part Number | 60344 |
| Cut Style | Double Cut |
| Weight | 0.01 lbs |

$14.41
| Decimal Diameter | 0.1181 |
|---|---|
| Tool Type & Size No. | Radius End |
| Tool Diameter (mm) | 3 mm |
| Shank Diameter | 6 mm |
| Flute Length | 13 mm |
| Overall Length | 50 mm |
| Shank Type | A |
| Old Part Number | 60344 |
| Cut Style | Double Cut |
| Weight | 0.01 lbs |